Profesyonel Tercüme Hizmeti

Dosyanızı yükleyin. Dil çiftini ve uzmanlığı seçin ve anında fiyat alın.

Profesyonel Tercüme

Ceviriyaptir.com hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarıyla online profesyonel çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Ceviriyaptir.com uzman çevirmenleri ile teknik çeviri, medikal çeviri, akademik çeviri, yerelleştirme gibi alanlarda 7/24 ulaşılabilir hizmet sunar. Zorlu testlerden geçen ve sürekli olarak yetkinliği ölçülen tercümanlarımızla müşterilerimizin en kaliteli çeviri hizmetini alabilmesi için çalışırız. Çeviri siparişlerinizi kendiniz şekillendirebilirsiniz. Çeviri alanı, çevirmen türü ve teslimat hızını seçip size uygun çeviri hizmetini alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Yeminli Tercüme

Resmi kurumlar tarafından sıkça talep edilen yeminli çeviri ceviriyaptir.com’da sunduğumuz hizmetler arasındadır. Sipariş sayfasında çevirmen türü kısmından yeminli tercüman seçeneği ile bu hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde değerli zamanınızı yeminli tercüman aramakla geçirmenize gerek kalmaz, sadece birkaç tık ile evinizin konforunda yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz. Dosyalarınızı yükleyin, seçimlerinizi yapın ve çeviri siparişi verin.

Daha fazla bilgi

Neden Ceviriyaptir.com?

Acil Çeviri

Acil çeviri özelliğimiz ile çevirinizi normalden iki kat hızlı teslim ederiz. Anında teslim edilmesi gereken belgeleriniz varsa bize e-posta atın iletisim@ceviriyaptir.com

Ekonomik Fiyatlandırma

En kaliteli hizmet için deneyimli tercümanlarla çalışır ve online işletmemiz ile masrafları düşürürüz. Böylelikle sizlere en uygun fiyatlara çeviri sağlayabiliriz.

Son Kontrol

Çeviriniz en son aşaması olan 'son kontrol'de incelikle değerlendirilir. Hatasız bir çeviri teslim edilir.

Profesyonel Çeviri

Dil bölümlerinden mezun tercümanlarımızı bir de 3 aşamalı bir kalite kontrol sisteminden geçiririz. En kaliteli profesonel çeviri için sürekli olarak tercümanlarımızı puanlandırırız.

Proofreading

Çeviriniz tercümanlarımızdan geldikten sonra bir 'proofreader'a atanır. Burada metin detaylı bir incelemeden geçer.

Sınırsız Revizyon

Çeviriniz hangi alandan olursa olsun 3 adımdan geçerek mükemmelleştirilir. Fakat yine de metin içinde sizin şu da farklı olsaydı dediğiniz yerler olabilir. Bu durumlarda çeviriniz talimatlarınıza göre düzenlenilir.

Profesyonel ve yeminli tercümede hız ve kalite

Ceviriyaptir.com'un uzman kadrosu tüm bireysel ve kurumsal çeviri ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretir.
Kaliteli bir çeviri hayatta ilerlemenizi sağlar. İşletmelere ise ivme ve globalleşme imkanı sağlar.

SİPARİŞ VERMEK İSTER MİSİNİZ?

Please create new and select contact form.