17.06.2019 tarihli

Gizlilik Politikası

Ceviriyaptir.com, ceviriyaptir.com web sitesini ziyaret ettiğiniz tüm süre  boyunca paylaştığınız bilgileri korumaya büyük önem vermektedir. Ceviriyaptir.com, verilerinizin korunması için alabileceği tüm önlemleri alır ve bahsi geçen verileri tanıtım ve pazarlama sebepleri de dahil olmak üzere asla 3. taraflarla paylaşmaz.

Paylaştığınız veriler size hizmet sunabilmemiz amacıyla kullanılır. Hizmet bilgileri, hizmetin aşaması ve teslimatı gibi süreçlerde kullanılması bunlara örnektir.

Ceviriyaptir.com, site hakkındaki değişiklikler, indirimler ve yeni hizmet türleri için nadir sayıda bilgilendirme e-postası yollayabilir. Bu e-postalar için abonelikten ne zaman isterseniz çıkma hakkı tarafınızda saklıdır.

Kişisel verileriniz çevirmenlerle de paylaşılmaz. Çevirmen ve alıcının iletişime geçmesi yasaktır. Tekrar eden işlerinizde aynı çevirmenle çalışma talebinizi yine bize bildirmelisiniz. Konu hakkında detaylı bilgiyi bilgi@ceviriyaptir.com’ dan alabilirsiniz.

Ceviriyaptir.com, çevirmenlerin kişisel ve profesyonel bilgilerini 3. taraflarla paylaşmaz. Çevirmenlerin CV, banka hesap numaraları ve iletişim bilgileri önemle saklanır.

Çevirmen ve müşterilerimizin bilgilerinin, yetkisiz erişim ve saldırılara karşı korunması için, kapsamlı teknik ve kurumsal önlemler alınmaktadır. Tüm bunlarla birlikte, şirket politikası ve teknoloji tabanlı önlemlerin etki seviyesi hakkında garanti veremeyiz. Ceviriyaptir.com, bilgilerin paylaşılmasının doğuracağı dolaylı ve/veya doğrudan sonuçlar için hiçbir koşul altında sorumluluk kabul etmez.

Siz değerli müşterilerimizin ve çevirmenlerimizin güvenliğini tüm şirket amaçlarından üstte tuttuğumuzu bilmenizi isteriz. Bilgilerinizi koruma amaçlı önemler konusunda sizin de dikkatli olmanızı rica ederiz. Web sitelerinde kullandığınız paralonın güvenli olduğundan emin olunuz.

Bilgileriniz yasal olarak yetkili makamlar tarafından talep edildiğinde kurallar gereği sunulacaktır.

Hiçbir durumda, Ceviriyaptir.com’un kullanılması sonucu ortaya çıkan doğrudan, dolaylı, kasıtlı veya tesadüfi zararlardan daha önceden bu zararların gerçekleşebileceğine dair uyarılmış olsa bile, Ceviriyaptir.com sorumlu olmayacaktır.

Ceviriyaptir.com, Ceviriyaptir.com gizlilik politikasını istediği vakitte değiştime hakkını kendinde saklı tutar.

Please create new and select contact form.