Profesyonel Tercüme Hizmeti

150'den fazla profesyonel ve yeminli tercümanımızla en hızlı ve kaliteli çeviri hizmetini sunuyoruz

Hızlı Çeviri İçin Doğru Adres Ceviriyaptir.com

7/24 Hızlı Tercüme Hizmeti

Özel olarak tasarlanmış çeviri sipariş sistemimiz dosyanızın teslim edilme tarihini size anında gösterir. Çeviri işiniz acil ise “hızlı çeviri” seçeneği ile süreyi yarı yarıya kısaltabilirsiniz. Yasal belge ya da doktor raporu gibi birkaç saat içinde teslim etmeniz gereken zor bir durumdaysanız bize hemen ulaşın veya sipariş notunuzda belirtin. Proje yöneticimiz anında acil çeviri olarak sistemimizde dosyanızı atasın ve birkaç saat içinde teslim alın. Belgeniz uzun ise paralel çalışan tercümanlara atayalım ve çok kısa zamandan çevirinizi teslim edelim.

Hızlı Çeviri Sipariş Süreci

Çevirinizi sipariş verdiğiniz an dosyanız için en doğru tercümana atanır. Tercümanımız hızlı bir şekilde iş başına geçer. Ceviriyaptir.com’un en iyi yanlarından biri çevirinizin hangi adımda olduğunu sistemimizden öğrenebilmenizdir. Bunun yanı sıra tercümanınıza iletmek istediğiniz her türlü notu sipariş sırasında ve hatta sonrasında bize iletebilirsiniz. Online çalışmamız sayesinde istediğiniz dilde 7/24 sipariş verebilirsiniz. Uzman kadromuzdaki profesyonel ve yeminli tercümanlarımız ile sizlere hızlı çeviri hizmetini en kaliteli şekilde sunarız.

phone-call

Canlı destek sabah 08.00- gece 24.00

+90 (543) 548 36 52

Daha hızlı çeviri yaptırın

Hızlı çeviri ve acil çeviri taleplerinizde sistemimize dosyanızı yükleyip, çevirmen türü, dil, aciliyet tipi seçip anında fiyat alabilirsiniz. Acil çeviri olması gerektiğini ve durumunuzu sipariş notlarına açıklayıp, iletişim kurabilirsiniz. Çeviriniz acil olarak atanır, çevrilir, kontrol edilir ve size en kısa sürede telim edilir. Sabah 08:00- gece 02.00 arası, günün 18 saati dönüşümlü çalışan proje yöneticilerimiz sayesinde hızlı bir şekilde çeviri taleplerinizi karşılamaktan gurur duyuyoruz. Ceviriyaptir.com sayesinde çeviri ofisi aramak ya da çevirmenlerle iletişim kurmaya çalışarak değerli zamanınızı harcamazsınız. Üç adımda hızlı çeviri siparişi verebilir, çeviri ihtiyacınızı sizin için hallederken güvenle işlerinize odaklanabilirsiniz.

Üç adımda hızlı çeviri siparişi verebilir, çeviri ihtiyacınızı sizin için hallederken güvenle işlerinize odaklanabilirsiniz. Ceviriyaptir.com diğer sitelerde sıkla gerçekleşen makina çevirisi veya yanlış çevirileri asla teslim etmez. Çevirmenlerimiz eğitimli, disiplinli ve yeteneklidir. Diğer çeviri ofislerinden farklı olarak her çeviri işini özenle doğru çevirmene atar, kontrol eder ve her türlü sorununuzda anında çözüm yaratırız. Hızlı ve acil çeviri siparişlerinizi aynı titizlikle halleder, memnuniyetinizi sağlamak için elimizden gelen her şeyi yaparız.

Neden Ceviriyaptir.com?

  • 3 adımlı kalite kontrol ile mükemmel çeviri
  • Profesyonel ve yeminli çevirmenler
  • Sınırsız revizyon ile istediğiniz kadar değişiklik

EKONOMİK VE HIZLI ÇEVİRİ

Kaliteli çeviri ve mükemmel müşteri desteği alan yüzlerce kişiden biri olmak ister misiniz?

Please create new and select contact form.