Profesyonel Tercüme Bürosu

Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarıyla Ceviriyaptir.com online profesyonel çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Uzman çevirmenleri ile teknik çeviri, medikal çeviri, akademik çeviri, yerelleştirme gibi alanlarda 7/24 ulaşılabilir bir online tercüme bürosudur. Zorlu testlerden geçen ve sürekli olarak yetkinliği ölçülen tercümanlarıyla Ceviriyaptir.com müşterilerinin en kaliteli çeviri hizmetini alabilmesi için çalışır. Online olarak çeviri siparişlerinizi kendiniz şekillendirebilirsiniz. Çeviri alanı, çevirmen türü, teslimat hızını seçip size uygun çeviri hizmetini alabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Dosyanızı Yükleyin
Çevrilmesini istediğiniz belgenizi sistemimize yükleyin, gerekli alanları doldurup, ilgili seçimleri yapın.
Ödemenizi Tamamlayın
Kredi kartı ya da havale ile ödemenizi tamamlayın.
Çevirinizi Teslim Alın
Çevirinizi dilediğiniz şekilde teslim alın.

Her Seferinde Yüksek Kaliteli Tercüme

Alanında eğitimli ve deneyim sahibi tercümanları bir dizi testen geçtikten sonra bünyemize kabul ediyoruz. Terümanlarımızı yaptıkları her iş tesliminden sonra puanlayarak kalite standartlarımızın devamını sağlıyoruz. Tercüme-Proofreading-Son kontrol aşamalarında en az üç kere özenle çalışılan dosyanızı imla, dilbilgisi ve terminoloji açısından en doğru haliyle teslim ediyoruz.

Ulaşılabilir Hizmet, Tam Zamanında Teslim

Online hizmet vermemizin en büyük avantajı her nerede olursanız olun bize anında ulaşabilmenizdir. Dosyanızı sistemimize yükleyip çeviri sürecini anında başlatabilsiniz. Acil çevirileriniz için hızlı teslimat özelliğimizi kullanabilir, ihtiyaçlarınıza gore süreci özgürce şekillendirebilirsiniz. Çeviriniz belirtilen zamanda istediğiniz şekilde teslim edilir. Kargo ile teslimatımız sayesinde çevirinizi istediğiniz yere yollayabilirsiniz.
Çeviri Yaptır

Müşteri Odaklı Sistem

En iyi çeviriyi en kısa zamanda teslim alabilmeniz için her şeyi yapıyoruz. Çevirinizi daha başlatmadan bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilir, çeviri süresince bizimle iletişimde kalıp, işinizi teslim aldıktan sonra endişeleriniz olursa her türlü düzenlemeyi ücretsiz yapabiliriz.
img

Çeviri yaptır butonuna tıklayarak profesyonel ya da yeminli çeviri hizmeti alabilirsiniz. Bu süreçte dosyalarınız tamamen güven altındadır. Türkiyenin her yerinden sipariş verebilirsiniz. İngilizce, Arapça, Almanca, Rusça ve daha fazla dilde çeviri hizmeti sunan otreratercume.com sayısız revizyon hakkı da sunar. Belgeniz üzerinde istediğiniz kadar düzeltme yaptırabilirsiniz.

Hukuk metinleri üzerine uzmanlaşmış tercümanlarımızla anlaşma çevirisi, taahhüt çevirisi, kimlik çevirisi, rapor çevirisi, diploma çevirisi hizmetleri sunuyoruz.  Hızlı teslimat özelliğimizle acil çeviri ihtiyaçlarınız için de buradayız. Sipariş sayfasında acil teslimat çeviri butonun tıklayarak hızlandırılmış çeviri hizmeti alabilirsiniz. Çevirmen ve proofreader’larımız zaman kaybetmeden işiniz üzerine çalışmaya başlayacaktır.

Uzmanlık Alanları

Farklı Uzmanlık Alanları Hizmetlerimizden Yararlanarak Çevirinizin Kalitesini En Üst Düzeye Çıkarın.

Hemen Çeviri Yaptır

Please create new and select contact form.