Yeminli Tercüme Bürosu

Resmi kurumlar tarafından sıkça talep edilen yeminli çeviri Ceviriyaptir.com’da sunduğumuz hizmetler arasındadır. Sipariş sayfasında çevirmen türü kısmından yeminli tercüman seçeneği ile bu hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde değerli zamanınızı yeminli tercüman aramakla geçirmenize gerek kalmaz, sadece birkaç tık ile evinizin konforunda yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz. Dosyalarınızı yükleyin, seçimlerinizi yapın ve çeviri siparişi verin.

img

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Dosyanızı Yükleyin
Çevrilmesini istediğiniz belgenizi sistemimize yükleyin, gerekli alanları doldurup, ilgili seçimleri yapın.
Ödemenizi Tamamlayın
Kredi kartı ya da havale ile ödemenizi tamamlayın.
Çevirinizi Teslim Alın
Çevirinizi dilediğiniz şekilde teslim alın.

Her Seferinde Yüksek Kaliteli Tercüme

Alanında eğitimli ve deneyim sahibi tercümanları bir dizi testen geçtikten sonra bünyemize kabul ediyoruz. Terümanlarımızı yaptıkları her iş tesliminden sonra puanlayarak kalite standartlarımızın devamını sağlıyoruz. Tercüme-Proofreading-Son kontrol aşamalarında en az üç kere özenle çalışılan dosyanızı imla, dilbilgisi ve terminoloji açısından en doğru haliyle teslim ediyoruz.

Ulaşılabilir Hizmet, Tam Zamanında Teslim

Online hizmet vermemizin en büyük avantajı her nerede olursanız olun bize anında ulaşabilmenizdir. Dosyanızı sistemimize yükleyip çeviri sürecini anında başlatabilsiniz. Acil çevirileriniz için hızlı teslimat özelliğimizi kullanabilir, ihtiyaçlarınıza gore süreci özgürce şekillendirebilirsiniz. Çeviriniz belirtilen zamanda istediğiniz şekilde teslim edilir. Kargo ile teslimatımız sayesinde çevirinizi istediğiniz yere yollayabilirsiniz.
Çeviri Yaptır

Müşteri Odaklı Sistem

En iyi çeviriyi en kısa zamanda teslim alabilmeniz için her şeyi yapıyoruz. Çevirinizi daha başlatmadan bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilir, çeviri süresince bizimle iletişimde kalıp, işinizi teslim aldıktan sonra endişeleriniz olursa her türlü düzenlemeyi ücretsiz yapabiliriz.
img

Üç aşamalı sistemimiz ve sınırsız revizyon fırsatımız ile en kaliteli tercüme hizmetini alacağınıza söz veriyoruz. Uzman yeminli tercümanlarımız, proofreader’larımız, kalite kontrol ekibimiz en iyi çeviri işlerini çıkarmak için çalışırlar.

Resmi kurumların, yabancı kuruluşların özellikle şart koştuğu yeminli tercüme hizmeti için tüm zamanınızı harcamayın. İngilizce, Arapça, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve daha fazla dilde yeminli tercüman ile çalışarak sizlere en hızlı, kaliteli ve ulaşılabilir yeminli tercüme sunmaktayız. Çeviri siparişinizi verin ve  teslimat tarihinde mail ya da kargo yoluyla dosyanızı tam zamanında teslim alın.

Uzmanlık Alanları

Farklı Uzmanlık Alanları Hizmetlerimizden Yararlanarak Çevirinizin Kalitesini En Üst Düzeye Çıkarın.

Kelime Çeviri
Çeviri İşi
Mutlu Müşteri
Ceviriyaptir.com
Profesyonel ve uzman kadromuz ile tüm çeviri ihtiyaçlarınız için buradayız.

Hemen Çeviri Yaptır

Please create new and select contact form.